Inimesed Maraton Stuudio taga

Ahti Kaskpeit

Ahti Kaskpeit

Tegevjuht and projektijuht

Ahti kogemus meedia maastikul ja sisuloomes on juba 20 aasta pikkune. Ta teab raku-tasandil, kuidas heli arendamine ja töötlemine käib. Lisaks audiovisuaal meediale on Ahti töötanud meedia analüüsi ettevõttes Meedius üle dekaadi. Ahti peamine eesmärk igal sammul oma karjääris on olnud makismaalse väärtuse loomine klientidele. See on tema eesmärk ka Maraton Stuudios.
Marko Oolo

Marko Oolo

Studio mänedšer

Marko kogemused on tööstus- ja tsiviilehitusest, tootearendamisest TransferWises ja investeerimisest nii jae- kui institutsionaalse investorina Superangel nimelises riskikapitalifondis. Kuivõrd kõik eelmainitud kogemused on erinevates valdkondades, on neil kõigil midagi sarnast – väärtuse loomine inimestele. See on ka põhjus, mis Marko on kirglik aitamaks inimestel luua väärtuslikku sisu heli, video ja kirjapildi Maraton Stuudios.

Miks Maraton Stuudio?

Me teeme igapäevaselt ka oma podcaste ja aitame järjepidevalt teisi kvaliteetse sisu loomisel. Me armastame seda, mida teeme.

Maraton Stuudio kasvas välja sellest kirest. Me soovime aidata inimestel ja organisatsioonidel seada üls päris oma podcast, millega nad saavad elavdada oma sotsiaalmeediat ja luua väärtust klientidele.

Maraton Stuudio on nii stuudio kui ka koht sisuloojatele koos töötamiseks, ideede jagamiseks ja väärtusloomeks.

0
Stuudioid
0
+
Projekte tehtud

Millesse me usume

01.

Kvaliteetne sisu

Kvaliteetne sisu on alati meie peamine eesmärk. Me usume, et sisuloomisel on väga oluline hea kvaliteet ja maksimaalne lõpptulemus.

02.

Järjepidevus

Ühekordselt midagi hästi teha võib kutsuda õnneks. Kuid tehes midagi hästi järjepidevalt pika perioodi vältel – seda me kutsume eduks!

03.

Loomingulisus

Teiste hulgast silma paistmiseks pead sa olema loominguline. Me otsime pidevalt uusi nurkasid ja viise, kuidas luua maksimaalselt kaasahaaravat sisu, mis üllatab.

04.

Tulemused

Meie fookus ei ole tegevustel, vaid tulemustel. Me usume pidevasse õppimisse läbi andmete ja analüüsi, et saada parimad tulemused.

Sinu teenistuses

Me ootame huviga, et koos Sinuga kvaliteetset sisu luua!

Aadress

Telliskivi 62, Tallinn, 10412
DEPOO maja, 2. korrus

Telefon

(+372) 56624562 Ahti
(+372) 504 6790 Marko

Lahtioleku ajad

Avatud iga päev
Broneeri oma aeg siin