TeeviitTulevikku

Teeviit Tulevikku Podcast

Teeviit podcastid valmivad Haridus- ja Teadusministeeriumi, Eesti Noorsootöö Keskuse ja Euroopa Sotsiaalfondi toel ning on rahastatud „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ programmi raames.

Kuula podcasti
Hakkame Tegutsema

Hakkame Tegutsema

Eestis on äärmiselt palju tublisid väike- ja keskmise suurusega ettevõtjaid, kellest palju ei räägita. Samuti on meie ümber palju selliseid ettevõtlikke inimesi, kes naudivad oma igapäevast palgatööd, kuid leiavad selle kõrvalt siiski aega, et osaleda erinevates projektides ning ennast järjepidevalt arendada. Need on inimesed, kes teevad suuri tegusid – loovad uusi töökohti, inspireerivad inimesi, võtavad vastu uusi väljakutseid.

Kuula podcasti
Be 1st!

Be 1st! podcast

Kas sulle meeldib kuulata inspireerivaid lugusid? Õppida teiste kogemustest ja mõelda suurelt? Sel juhul on just sinule mõeldud Sportlandi podcast „Be 1st!“, mida saab kuulata Spotify vahendusel.

Kuula podcasti
7blaze podcast

7Blaze Social podcast

7Blaze Social Podcast7Blaze pn sotsiaalmeedia agentuur ja koolitusettevõte 7Blaze missioon on võimaldada ettevõtetel turundustehnoloogiate abil saavutada ärilisi eesmärke kiiremini jõudes oma sihtgrupini soodsamini. See teostub läbi selle, et pakume ettevõtjatele ning turundajatele konsultatsioone, koolitusi ja coachingut.

Kuula podcasti
Edasi.org

Edasi.org show

Edasi.org ShowEdasi.org innustav ja hariv meelelahutus ja sisu Edasi on innustav ja hariv ajakiri. Kvaliteetne ajaviide. Edasi missioon on luua toetavat keskkonda ja panna tahtma olla parem.Võimendada innustavaid tegusid ja harivaid mõtteid. Kasvatada isiklikku ja ühist enesekindlust. Peegeldada elu ja erinevaid vaatenurki. Edasi on teekond.

Kuula podcasti
Apple Kultus

Apple Kultus podcast

Apple Kultus on podcast, kus kolm meest arutavad kõigest Apple universumis. Need kolm meest on Andres Kostiv, Ahti Kaskpeit ja Rein Repson.

Kuula podcasti
Superangel.io

Superangel TV

Iduettevõtetele suunatud riskikapitalifond, mis on loodud ettevõtjate poolt ja mõeldud ettevõtjatele.Lisaväärtusena palub Superangel oma portfelli ettevõtetele abi müügi ja turunduse, värbamise, tootearenduse, uue investeerimisringi tõstmise ja turu valideerimisega. Superangel aitab ettevõtetel jõuda uutesse kõrgustesse.

Kuula podcasti

Investeerimisklubi podcast

Investeerimisklubi on Eesti investorite kogukond. Oma ligi 8000 jälgijaskonnaga on Investeerimisklubi suurim selle regiooni investeerimishuvilisi ühendab organisatsioon. 4 esimest hooaega korraldas Investeerimisklubi investeerimisteemalisi üritusi 50+ tükki aastas. Teemadeks aktsiad, väärtpaberid, kinnisvara, fondid, kaupvara, kinnisvara, laenud jms. Alates 6ndast hooajast alustas Investeerimisklubi aktiivselt podcastiga, kus kutsuvad külaliseks edukaid investorteid ja ettevõtjaid, et rääkida nende kogemusest ja investeerimisfilosoofiast. Rohkem leiad www.investeerimisklubi.ee

Kuula podcasti

Sinu teenistuses

Me ootame huviga, et koos Sinuga kvaliteetset sisu luua!

Address

Telliskivi 62, Tallinn, 10412
DEPOO building 2-nd floor

Phone

(+372) 56624562 Ahti
(+372) 504 6790 Marko

Business Hours

Avatud iga päev
Broneeri oma aeg siin