InvesteerimisFestival 2019 tehniline teostus ja järelvideod

InvesteerimisFestival

InvesteerimisFestival on Eesti suurim investeerimisteemaline sündmus, mis toimus 2019. aastal juba viiendat korda. Kokku tõi festival üle 680 investeerimishuvilise, kelle hulgas oli ka 37 esinejat. Esinesid Eesti tuntuimad investorid, ettevõtjad ja oma ala tipud.

Marathon Studios oli kohal terves koosseisus ehitades üles festivali tehnilise teostuse. Kokku filmisime 3 lava, kus toimusid esinemised paralleelselt. Ühtlasti toetasime ka õhtuseid muusikalisi esinemisi.
InvesteerimisFestivali järelkajana valmistasime 4 järelfilmi ning läbi 2019/2020 hooaja ilmub nii meedias, Äripäevas kui ka Investeerimisklubi kanalites üle 30 InvesteerimisFestivali esinemise nii videos kui helis.

Valminud videod

Official Aftermovie

InvesteerimisFestival ehk Eesti suurim investeerimisjämm on kolmepäevane looduskaunis kohas toimuv sündmus, mis toob igal aastal kokku üle poole tuhande ettevõtja, investori ja investeerimishuvilise.

LHV InvesteerimisLava

See oli Festivali pealava, kus toimuvad esinemised, intervjuud, paneeldiskussioonid ning vestlused Eesti tuntuimate investorite ja ettevõtjatega.

Redgate Capital EdulooLava

See oli Festivali kuumim lava, mis toimus suure lõkke saatel ning mille ääres ettevõtjad ja investorid jagasid vahetult oma personaalseid kogemuslugusid ja õppetunde.

Crowdestate & EstateGuru AruteluAla

See oli Festivali ala, kus toimuvad praktilised töötoad ja arutelud investorite vahel. Iga arutelu toimus ettemääratud teemal ja oli juhitud nii, et kõik küsimused saavad vastatud.

Tehniline teostus üritusel

Projekti teostasid

Marko Oolo

Projektijuht

Marko InvesteerimisFestivali peakorraldajana seadis paika tehnilised vajadused ning pani kokku Marathon Studios tehnilise meeskonna. Koostas tehnilise lahenduse kava ja pani paika eesmärgid festivaliks.

Ahti Kaskpeit

Tehnilise meeskonna juht

Ahti vastutas projektil kohapeal tehniliste lahenduste toimimise eest ning seadis paika lavade helitehnika, filmitehnika ning muu vajaliku. Juhtis tehnilist meeskonda.
Petri Hütt

Petri Hütt

Video- ja fotograaf

Petri kaardistas tehnika vajaduse ning komplekteeris InvesteerimisFestivali tehnika. Ühtlasi tõi kokku ka suure osa tehnilisest meeskonnast.

Georg Andres Veskioja

Filmimees ja töötleja

Georg Andrese ülesandeks oli jäädvustada festival läbi kaamerasilma ning kokku panna InvesteerimisFestivali aftermoviede komplekt.

Millesse me usume

01.

Kvaliteetne sisu

Kvaliteetne sisu on alati meie peamine eesmärk. Me usume, et sisuloomisel on väga olumine hea kvaliteet ja maksimaalne lõpptulemus.

02.

Järjepidevus

Ühekordselt midagi hästi teha võib kutsuda õnneks. Kuid tehes midagi hästi järjepidevalt pika perioodi vältel – seda me kutsume eduks!

03.

Loomingulisus

Teiste hulgast silma paistmiseks pead sa olema loominguline. Me otsime pidevalt uusi nurkasid ja viise, kuidas luua maksimaalselt kaasahaaravat sisu, mis üllatab.

04.

Tulemused

Meie fookus ei ole tegevustel, vaid tulemustel. Me usume pidevasse õppimisse läbi andmete ja analüüsi, et saada parimad tulemused.

Vaata meie teisi tehtud projekte

Sinu teenistuses

Me ootame huviga, et koos Sinuga kvaliteetset sisu luua!

Aadress

Telliskivi 62, Tallinn, 10412
DEPOO maja 2. korrus

Telefon

(+372) 56624562 Ahti
(+372) 504 6790 Marko

Lahtioleku ajad

Avatud iga päev
Broneeri oma aeg siin