Meveda mesi tootevideote filmimine ja meetoodete pildistamine

Meveda mesi
Meveda mesi
Meveda on pereettevõte, mis sai alguse Jaanus Tulli suurest mesindushuvist. Mesindusega alustas Jaanus 1984. aastal. Ka Jaanuse abikaasa Eda kaasati üsna ruttu mesila abitöödesse. Juba ligi 15. aastat aitab Mevedat edasi arendada ka perepoeg Taavi Tull. Täna juhib Taavi 1500 mesilasperest koosnevat mesilat, mille toodang jõuab lettidele Meveda meena. Meveda eesmärgiks on tuua maitsev ja kvaliteetne Eesti mesi iga eestimaalase toidulauale.
2019. aasta kevadel otsustas Meveda hakata tegema aktiivsemat teavitustööd mee tervislikkusest ja kasulikkusest. Siinkohal pakkusime Marathon Studiosega oma abikätt, et luua Mevedale kvaliteetseid ja kaasahaaravaid tootevideoid ja pilte.
Otsustasime koos Mevedaga valmistada 4 videot. Kolm mõnusat videot, mis tutvustavad Meveda erinevaid meetooteid. Ning üks video, mis tutvustab mesindust ja meetootmis protsessi. Lisaks pildistasime Marathon Studios üles ka terve Meveda meetoodete sarja.

Valminud videod

Meveda Pannkoogi Mesi

Meveda Klassikaline Mesi

Meveda Suvine Mesi

Meveda Mee Tootmisvideo

Valminud pildid

Projekti teostasid

Marko Oolo

Projektijuht

Marko leppis Mevedaga kokku lõppeesmärgid ning plaani filmimiseks. Koostas shotlisti, storyline, filmimise plaani ning juhtis projekti.

Ahti Kaskpeit

Video- ja heligraaf

Ahti vastutas projektil kohapeal filmimise ning tehnika ettevalmistamise eest. Järeltöötluses lõppvideote järeltöötluses heli kvaliteedi eest.
Petri Hütt

Petri Hütt

Video- ja fotograaf

Petri vastutas projektil kohapeal filmimise ning kaamerate eest. Petri viis läbi ka meetoodete pildistamise stuudios.

Georg Andres Veskioja

Filmimees ja töötleja

Georg Andres vastutas projektil kohapeal filmimise ja pildistamise eest. Georg järeltöötles materjali valmis videoteks.

Millesse me usume

01.

Kvaliteetne sisu

Kvaliteetne sisu on alati meie peamine eesmärk. Me usume, et sisuloomisel on väga olumine hea kvaliteet ja maksimaalne lõpptulemus.

02.

Järjepidevus

Ühekordselt midagi hästi teha võib kutsuda õnneks. Kuid tehes midagi hästi järjepidevalt pika perioodi vältel – seda me kutsume eduks!

03.

Loomingulisus

Teiste hulgast silma paistmiseks pead sa olema loominguline. Me otsime pidevalt uusi nurkasid ja viise, kuidas luua maksimaalselt kaasahaaravat sisu, mis üllatab.

04.

Tulemused

Meie fookus ei ole tegevustel, vaid tulemustel. Me usume pidevasse õppimisse läbi andmete ja analüüsi, et saada parimad tulemused.

Vaata meie teisi tehtud projekte

Sinu teenistuses

Me ootame huviga, et koos Sinuga kvaliteetset sisu luua!

Aadress

Telliskivi 62, Tallinn, 10412
DEPOO maja, 2. korrus

Telefon

(+372) 56624562 Ahti
(+372) 504 6790 Marko

Lahtioleku ajad

Avatud iga päev
Broneeri oma aeg siin