Zone Veebiakadeemia 2020

Zone veebiakadeemia

Lavii eestvõtmisel ja Zone, Marathon Studios ning 19 digiturunduse eksperdi koostöö tulemusel  valmis ülivajalik digiturunduse kursus, mis on nüüd ja alati kõigile tasuta.

Zone’i Veebiakadeemias www.zone.ee/akadeemia jagavad 19 eksperti sulle oma praktilisi teadmisi brändingust, e-kaubandusest, SEO-st strateegiatest, veebilehe planeerimisest, kasutaja mõistmisest, Google Analyticsist, Instragrami turundusest jpm. Ikka selleks, et saaksid oma turundust targemini teha ja rohkem kliente leida.

Kokku 24 tundi materjali ning üle 100 video. Sulle täiesti tasuta ja kohe õppimiseks, kus iganes sa asud.

Marathon Studios oli projekti tehniline partner. Me valmistasime 27 videokoolituste seeriat, mis koosneb kokku 109 eraldiseisvast videost. Lisaks aitasime luua veel lühivideoid turunduse jaoks ning pildistasime kogu protsessi.

Mida Zone Veebiakadeemia sisaldab?

  • 24 tundi kasulikke videoloenguid
  • 19 parima praktiku nõuandeid
  • Tasuta ligipääsu
  • Õpi, kus ja millal ise tahad.
  • Kokku 109 videokoolitust, mis on õppimiseks just paraja pikkusega (6–25 minutit).

Kaetud on kõik olulised teemad alates e-kaubandusest, brändingust, LinkedIn-st kuni müügi, SEO, Facebooki Adsi, e-maili turunduse ja kõige muuni, mis aitab sul targemalt turundust teha ja rohkem kliente leida.

Kogu salvestamise protsess

Kogu projekti valmimine võttis aega ligi 5 kuud. Alates ideede paika panemisest kuni salvestamiseni ning lõppedes kuid kestnud järeltöötlusega. 109 koolitusvideot töödelda ei ole lihtne ülesanne, kuid hea katsumus. Õppisime Marathon Studios meeskonnaga palju.

Kokku tegi Zone’i Veebiakadeemia projektiga tööd rohkem kui 30 inimest, kes panustasid kokku ca 1000 tundi oma aega. Stuudios toimusid filmimised 20 inimesega 5 päeva, hommikust õhtuni.

Timo Porval

“Mees nimega Ahti Kaskpeit tegi võimalikuks selle, et ma sain igal hommikul tema Marathon Studios kaamerate ette ilmuda ja teha täpselt seda, mis oli minu roll. Ta hoolitses kõige eest ja päriselt tahtis, et kogu tehniline pool oleks 5+. Julgen teda ja Marathon Studios meeskonda igati soovitada.

Ja veel. Ahti, tänud selle pilgu eest, millega sa mind vaatasid, kui ütlesin, et kavatsen 5 päeva jooksul 25 videot teha. Järjest. See motiveeris ja oli hea kompliment.”

Pilte filmimiselt

Vaata teisi meie tehtud videokoolitusi

Sinu teenistuses

Me ootame huviga, et koos Sinuga kvaliteetset sisu luua!

Aadress

Telliskivi 62, Tallinn, 10412
DEPOO maja 2. korrus

Telefon

(+372) 56624562 Ahti
(+372) 504 6790 Marko

Lahtioleku ajad

Avatud iga päev
Broneeri oma aeg siin