AITAME SIND ALGUSEST LÕPUNI

Idee, asukoht, tehnika, meeskond, filmimine, monteerimine, valmis materjal.

Tehtud tööd

Turunduslabori “12 tundi turundust” otseülekanne

Turunduslabori “12 tundi turundust” otseülekanne     26. märts 2021 oli Marathon Stuudio jaoks tähtis päev. Tegime koos Turunduslabori ja Timo Porvaliga ajalugu ehk tootsime otseülekande Eesti seni suurimale turundusüritusele “12 tundi turundust”. Ahti tahtis nii pikka live’i teha juba ammu. Õieti rääkis ta paar aastat tagasi Timole lausa 24-tunnisest turundusmaratonist, mis toona siiski teoks…

Vaata projekti
Zone veebiakadeemia

Zone Veebiakadeemia 2020

Marathon Studios oli projekti tehniline partner. Me valmistasime 27 videokoolituste seeriat, mis koosneb kokku 109 eraldiseisvast videost. Lisaks aitasime luua veel lühivideoid turunduse jaoks ning pildistasime kogu protsessi.

Vaata projekti

Digiriigi Häkaton 3.0

Marathon Studiost paluti üritust pildistama ja filmima. Kokku valmistasime kogu 3-päevasest häkatonist sündmusvideo. Lisaks pildistasime kõigil kolmel päeval.

Vaata projekti
Base Camp

Base Camp Hackathon 2019

Marathon Studios filmis hackathoni raames kaadreid, et valmistada kaasahaarav järelfilm ning pildistas ka kogu kolme päeva jookul toimunud sündmused üles. Lõpptulemuseks oli ametlik ürituse aftermovide ja pildialbum.

Vaata projekti
ööturg

Balti Jaama Ööturg 2019

Marathon Studios oli kohal, et jäädvustada see eriline üritus läbi kaamerasilma. Valmistasime toimunust lühifilmi, mida kõigi osalejate ja Balit Jaama Turu fännidega jagati.

Vaata projekti
Meveda mesi

Meveda mesi 2019

Valmistasime Mevedaga koostöös 4 videot. Kolm mõnusat videot, mis tutvustavad Meveda erinevaid meetooteid ning üks, mis tutvustab mesindust ja meetootmis protsessi. Lisaks pildistasime Marathon Studios üles ka terve Meveda meetoodete sarja.

Vaata projekti
InvesteerimisFestival

InvesteerimisFestival 2019

Marathon Studios vastutas InvesteerimisFestival 2019 filmimise, heli salvestamise ja muu tehnilise teostuse eest. Ühtlasi valmistas Marathon Studios festivali järelfilmid ning toodab lävbi 2019/2020 hooaja taasesitatavaid videosid ja podcaste esinemistest.

Vaata projekti
Tänavatoidu kolmapäev

Tänavatoidu Kolmapäev 2019

Marathon Studios oli kohal, et võtta see mõnus õhkkond videosse. Kokku valmis kaks erinevat sündmusvideot, millest üht Balti Jaama Turg kasutas ka oma turunduses.

Vaata projekti

Hakkame pihta?!

Me ei jõua ära oodata, et sinuga järgmist projekti koos alustada!

Aadress

Oda 2, Tallinn, 10415
Kalaranna ja Oda tänava nurga peal. Paekivist majaosa.

Lahtioleku ajad

Avatud iga päev
Broneeri aeg siit