AITAME SIND ALGUSEST LÕPUNI

Idee, asukoht, tehnika, meeskond, filmimine, monteerimine, valmis materjal.

Produktsiooni meeskond

Marko Oolo

Marko Oolo

Projektijuht

Marko suhtleb kliendiga, kaardistab projekti eesmärgid ning vastutab selle eest, et tulemus mitte ainult ei vastaks ootustele, vaid ületaks seda!
Ahti Kaskpeit

Ahti Kaskpeit

Videograaf ja helioperaator

Ahti on 5 aastase stuudio-kogemusega helioperaator, kes panustab oskuslikult nii filmimise kui ka heli ja video järeltöötlusega.
Petri Hütt

Petri Hütt

Video- ja fotograaf

Petri on pikaaegse kogemuse oma ala professionaal. Petri vastutab parimate kaadrite filmimise, drooni lennutamise ja pildistamise eest.
Georg Andres Veskioja

Georg Andres Veskioja

Filmimees ja töötleja

Georg Andres on talendikas videote järeltöötluse spetsialist, kes lisaks töötlusele oskab kaadreid üles võtta ka läbi kaamerasilma.

Tehtud tööd

Zone veebiakadeemia

Zone Veebiakadeemia 2020

Marathon Studios oli projekti tehniline partner. Me valmistasime 27 videokoolituste seeriat, mis koosneb kokku 109 eraldiseisvast videost. Lisaks aitasime luua veel lühivideoid turunduse jaoks ning pildistasime kogu protsessi.

Vaata projekti

Digiriigi Häkaton 3.0

Marathon Studiost paluti üritust pildistama ja filmima. Kokku valmistasime kogu 3-päevasest häkatonist sündmusvideo. Lisaks pildistasime kõigil kolmel päeval.

Vaata projekti
Base Camp

Base Camp Hackathon 2019

Marathon Studios filmis hackathoni raames kaadreid, et valmistada kaasahaarav järelfilm ning pildistas ka kogu kolme päeva jookul toimunud sündmused üles. Lõpptulemuseks oli ametlik ürituse aftermovide ja pildialbum.

Vaata projekti
ööturg

Balti Jaama Ööturg 2019

Marathon Studios oli kohal, et jäädvustada see eriline üritus läbi kaamerasilma. Valmistasime toimunust lühifilmi, mida kõigi osalejate ja Balit Jaama Turu fännidega jagati.

Vaata projekti
Meveda mesi

Meveda mesi 2019

Valmistasime Mevedaga koostöös 4 videot. Kolm mõnusat videot, mis tutvustavad Meveda erinevaid meetooteid ning üks, mis tutvustab mesindust ja meetootmis protsessi. Lisaks pildistasime Marathon Studios üles ka terve Meveda meetoodete sarja.

Vaata projekti
InvesteerimisFestival

InvesteerimisFestival 2019

Marathon Studios vastutas InvesteerimisFestival 2019 filmimise, heli salvestamise ja muu tehnilise teostuse eest. Ühtlasi valmistas Marathon Studios festivali järelfilmid ning toodab lävbi 2019/2020 hooaja taasesitatavaid videosid ja podcaste esinemistest.

Vaata projekti
Tänavatoidu kolmapäev

Tänavatoidu Kolmapäev 2019

Marathon Studios oli kohal, et võtta see mõnus õhkkond videosse. Kokku valmis kaks erinevat sündmusvideot, millest üht Balti Jaama Turg kasutas ka oma turunduses.

Vaata projekti

Sinu teenistuses

Me ootame huviga, et koos Sinuga kvaliteetset sisu luua!

Aadress

Telliskivi 62, Tallinn, 10412
DEPOO maja, 2. korrus

Telefon

(+372) 56624562 Ahti
(+372) 504 6790 Marko

Lahtioleku ajad

Avatud iga päev
Broneeri oma aeg siin