MARATHON STUDIOS

Miks teeme seda, mida me teeme?

Inimesed Marathon Studios

Ahti Kaskpeit

Ahti Kaskpeit

Tegevjuht ja projektijuht

Ahti kogemus meedia maastikul ja sisuloomes on juba 20 aasta pikkune. Ta teab raku-tasandil, kuidas heli arendamine ja töötlemine käib. Lisaks audiovisuaal meediale on Ahti töötanud meedia analüüsi ettevõttes Meedius üle dekaadi. Ahti peamine eesmärk igal sammul oma karjääris on olnud makismaalse väärtuse loomine klientidele. See on tema eesmärk ka Maraton Stuudios.
Marko Oolo

Marko Oolo

Finants- ja projektijuht

Marko kogemused on tööstus- ja tsiviilehitusest, tootearendamisest TransferWises ja investeerimisest nii jae- kui institutsionaalse investorina Superangel nimelises riskikapitalifondis. Kuivõrd kõik eelmainitud kogemused on erinevates valdkondades, on neil kõigil midagi sarnast – väärtuse loomine inimestele. See on ka põhjus, mis Marko on kirglik aitamaks inimestel luua väärtuslikku sisu heli, video ja kirjapildi Maraton Stuudios.
Petri Hütt

Petri Hütt

Video- ja fotograaf

Petri on pika kogemusega videograaf ja fotograaf. Ta on aktiivselt tegutsenud ligemale kümme aastat. Lisaks huvitavatele projektidele on Petri meedia õppeaine õpetaja ka paljudele noortele.
Elise Lomp - Marathon Studios

Elise Lomp

Videograaf ja monteerija

Elise on Marathoni Wonder Woman, kes tunneb end kindlalt nii kaamera taga kui ka montaažiruumis. Ta on alati põhjalik ja täpne ning hoolitseb iga projekti puhul, et kõik oleks kvaliteetne ja parim. Elisel on kaamera- ja montaažikogemust üle viie aasta ja selle aja jooksul on ta omandanud vilumuse, mis tagab, et klientide videod oleksid ilusad ja särtsakad.
Georg Andres Veskioja

Georg Andres Veskioja

Videograaf ja monteerija

Georg Andres on oskuslik monteerija ja videograaf. Ta pühendub igasse projekti täielikult ning aitab koostöös tellijaga välja mõelda parimad lahendused videoks.

Miks Marathon Studios?

Me teeme igapäevaselt oma nii oma podcaste kui aitame järjepidevalt teisi kvaliteetse sisu loomisel. Me armastame seda, mida teeme. Maraton Stuudio kasvas välja sellest kirest.

Me soovime aidata inimestel ja organisatsioonidel luua kvaliteetset ja kaasahaaravat sisu. Olgu see mõnus ja hariv podcast või kaasahaarav ja emotsionaalne sündmusvideo.

Me usume, et võimsa brändi ülesehitamiseks on tarvis luua jälgijaskonnale väärtuslikku video ning audio sisu.

Maraton Studios on ka koht sisuloojatele koos töötamiseks, ideede jagamiseks ja väärtusloomeks.

0
Stuudiot
0
+
Videot tehtud
0
+
Podcasti lindistatud

Kuidas me Sind aitame

01.

Kvaliteetne sisu

Me aitame Sul luua kvaliteetset sisu. See on meie peamine eesmärk. Laitmatu kvaliteet aitab suurendada jälgijaskonda ning vähendada klientide ärakukkumist.

02.

Järjepidevus

Ühekordselt midagi hästi teha võib kutsuda õnneks. Kuid tehes midagi hästi järjepidevalt pika perioodi vältel – seda me kutsume eduks!

03.

Loomingulisus

Me mõtleme kaasa ning aitame Sul pidevalt leida uusi nurkasid ja viise, kuidas luua maksimaalselt kaasahaaravat sisu, mis üllatab.

04.

Tulemused

Meie fookus ei ole tegevustel, vaid Sinu tulemustel. Me aitame Sul luua sisu, mis toob mõõdetavaid tulemusi.

Sinu teenistuses

Me ootame huviga, et koos Sinuga kvaliteetset sisu luua!

Aadress

Telliskivi 62, Tallinn, 10412
DEPOO maja, 2. korrus

Telefon

(+372) 56624562 Ahti
(+372) 504 6790 Marko

Lahtioleku ajad

Avatud iga päev
Broneeri oma aeg siin