Videoteenused meie stuudios Tallinnas või teie soovitud asukohas

Meie inimesed

Alati abivalmis ning oma ülesannete kõrgusel. Ei ole vahet, kas soovid salvestada podcasti meie stuudios või teha täisproduktsiooni 3-päevasele festivalile – aitame sind planeerimisel ja elluviimisel.

Meie suurim soov on, et sina ei peaks oma pead vaevama tehniliste küsimustega – need on meie jaoks – vaid saaksid keskenduda parima sisu loomisele, mida meie salvestada ja levitada aitame.

Lisaks meie enda kogemustele on meil ka suur koostööpartnerite võrgustik, keda usaldame vähemalt sama palju kui üksteist. Suurim kokkupandud korraldusmeeskond on meil olnud üle 30 inimese.

Marathon Studios meeskond
Meeskond
Ahti Kaskpeit MS
Ahti Kaskpeit
Tegevjuht ja projektijuht
Ahti kogemus meedia maastikul ja sisuloomes on juba 20 aasta pikkune. Ta teab raku-tasandil, kuidas heli arendamine ja töötlemine käib. Lisaks audiovisuaal meediale on Ahti töötanud meedia analüüsi ettevõttes Meedius üle dekaadi. Ahti peamine eesmärk igal sammul oma karjääris on olnud maksimaalse väärtuse loomine klientidele. See on tema eesmärk ka Marathon Stuudios.
Madis Kallas
Madis Kallas
Audio-video produtsent

Madis teeb suurepärast tööd nii kaamera taga, helipuldis kui ka montaažiruumis. Pole ka imestada – tema ligi kümne aastase kogemuse jooksul on ta varasemalt olnud nii fotograaf, videotoimetaja, monteerija kui ka videospetsialist. Ta on õppinud lisaks ka graafikat ja stsenaristikat.

Keiti
Keiti Piirisild
Turundusspetsialist
Keiti tahab avalikkuse ette tuua kõik need tiimiliikmed, kes on seni olnud kaamera taga. Seda kõike selleks, et tutvustada paremini seda, mis Marathoni nii eriliseks teeb – meie inimesi. Lisaks tegeleb ta arvetega, excelitega ja toetab Marathoni arengut nii, kuidas oskab. Seitsme aasta jooksul on Keiti omandanud turunduskogemust väga erinevates kohtades – sotsiaalvaldkonnast India ööklubini.
Marko Oolo MS
Marko Oolo
Finantsjuht
Marko peamiseks missiooniks on klientide rahulolu. Ta on Marathon Studios taustajõud, kes vastutab selle eest, et stuudio on varustatud parima salvestamise tehnikaga ning annab endast parima, et luua klientidele parim keskkond heli ja video salvestamiseks.

Miks Marathon Studios?

Me teeme igapäevaselt oma nii oma podcaste kui aitame järjepidevalt teisi kvaliteetse sisu loomisel. Me armastame seda, mida teeme. Maraton Stuudio kasvas välja sellest kirest.

Me soovime aidata inimestel ja organisatsioonidel luua kvaliteetset ja kaasahaaravat sisu. Olgu see mõnus ja hariv podcast või kaasahaarav ja emotsionaalne sündmusvideo.

Me usume, et võimsa brändi ülesehitamiseks on tarvis luua jälgijaskonnale väärtuslikku video ning audio sisu.

Maraton Studios on ka koht sisuloojatele koos töötamiseks, ideede jagamiseks ja väärtusloomeks.

  • Meil on kaks stuudiot kogupinnaga 300 m²
  • Meeskonnal kogemusi üle 10 aasta
  • Oleme filminud üle 300 podcasti ja veebinari
  • Pikim live ülekanne on olnud 13 tundi

Kuidas me Sind aitame

Kvaliteetne sisu

Me aitame Sul luua kvaliteetset sisu. See on meie peamine eesmärk. Laitmatu kvaliteet aitab suurendada jälgijaskonda ning vähendada klientide ärakukkumist.

Järjepidevus

Ühekordselt midagi hästi teha võib kutsuda õnneks. Kuid tehes midagi hästi järjepidevalt pika perioodi vältel – seda me kutsume eduks!

Loomingulisus

Me mõtleme kaasa ning aitame Sul pidevalt leida uusi nurkasid ja viise, kuidas luua maksimaalselt kaasahaaravat sisu, mis üllatab.

Tulemused

Meie fookus ei ole tegevustel, vaid Sinu tulemustel. Me aitame Sul luua sisu, mis toob mõõdetavaid tulemusi.

Helista +372 5662 4562 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks.

Oda 2, Tallinn, 10415
Kalaranna ja Oda tänava nurga peal. Paekivist majaosa.

Tee stuudiosse