Videoteenused meie stuudios Tallinnas või teie soovitud asukohas
Kinnisvaramaaklerite konverentsi produktsioon
Kinnisvaramaaklerite konverentsi produktsioon
Aprillis toimus kinnivaramaakleritele mõeldud konverents, millele Marathon Studios pakkus täislahenduse: helilahendus, lava seadistus, valgus, filmimine, slaidid, muusika ning sündmusvideo. Tellija sai endale peale konverentsi ka kõikidest ettekannetest kvaliteetsed salvestused.
Dominate Sales konverents
Dominate Sales’i konverents “Nimed müügitahvlil”
Dominate Sales korraldas Hilton Tallinn Park Hotellis suure konverentsi müügiinimestele. Marathon Studios pakkus täislahenduse: helilahendus, lava seadistus, valgus, filmimine, slaidid, muusika ning sündmusvideo. Tellija sai endale peale konverentsi ka kõikidest ettekannetest kvaliteetsed salvestused.
Sul on mõte, aga ei tea veel täpselt, kuidas seda ellu viia?

Tule meile külla – näed ära meie võimalused ning saame ka sinu mõttele oma kogemustest ideid juurde anda.

Võta ühendust
TMV-konverents
Veebikonverents “Turundus + Müük + Värbamine”
Turunduslabor korraldas koos Kasak Solutionsiga ning CV-Online'ga järjekordse veebikonverentsi, mis viidi läbi Marathon Studiose enda ruumides. Meie kaks stuudiot võimaldavad ühele poole teha lava ja otseülekande ning teisele poole meeskonna ja produktsiooni ala.
Hübriidkonverents
Turunduslabori ja Delfi hübriidkonverents
Ühel novembrikuu päeval aitasime inimesteni viia Turunduslabori ja Delfi hübriidkonverentsi, mis toimus kultuurikatlas. Tegu on sisuka sündmusega, millest saab publik osa võtta nii füüsiliselt esinejatega samas ruumis, kui ka otseülekandena veebi teel. Nii suurendad oma sündmuse ulatust - kui juba asjalik sisu kokku panna, siis miks seda mitte rohkemate inimesteni viia.
Päev iseendale 2022
Päev iseendale 2022
Novembris toimus Edu Akadeemia korraldatud sisukas “Päev iseendale”. Sellistel sündmustel on kasutuses kogu meie stuudiokompleks. Ühes stuudios on lava, operaatorid, lavamanager ja tehnika. Teises stuudios režiiruum, tiimiala, grimm, toitlustus ja muu melu.
Investor Toomase konveretns
Investor Toomase konverents 2020 sündmusvideo tegemine
Marathon Studios on ajakirjaga Edasi koostööd teinud juba mitu aastat. Oleme salvestanud podcaste, filminud üritusi ja teinud otseülekandeid. Seekord filmisime Viru Keskuse Rahva Raamatu poes Katrin Saali Sauli raamatu “Miks meil paarisuhet ikka nii väga vaja on?” esitlust.
Promovideo Baltic Intertexile
Promovideo Baltic Intertexile
Baltic Intertex otsis partnerit, kes aitaks ette valmistada, filmida ja monteerida vahva tutvustusvideo. Alustasime planeerimist stsenaariumist ning jõudsime koos hea tulemuseni. Seejärel filmisime Baltic Intertexi kontoris Ulvi jutu ning lisaks ka katteplaanid teemaga seotud tegevustest nagu prototüüpimine, jooniste koostamine, õmblemine ja ladustamine.
Tänavatoidu festival aftermovie
Tänavatoidu kolmapäeva sündmusvideo
Valminud videod Tänavatoidu kolmapäev Balti Jaama Turul Tänavatoidu kolmapäev Balti Jaama Turul – versioon 2
Digiriigi hackathon
Digiriigi Häkaton 3.0
Marathon Studiost paluti üritust pildistama ja filmima. Kokku valmistasime kogu 3-päevasest häkatonist sündmusvideo. Lisaks pildistasime kõigil kolmel päeval.
Granny Pitch
Superangel riskikapitalifondi liftikõnede võistlus vanaemadele
2020. aasta kevadel korraldas Superangel uuesti midagi sellist, mida kunagi varem tehtud pole. Nimelt valis välja julged iduettevõtete juhid ning paigutas nad vanaemade ja vanaisade ette, et nad seejärel prooviksid võimalikult selgelt neile selgitada, millega täpselt nad tegelevad. Marathon Studios oli ülesande kõrgusel ning oli nõus projekti vastu võtma ja võistluse jäädvustama.
BaseCamp
Base Camp Hackathon Spring 2020 sündmusvideo ja sündmuse pildid
Marathon Studiost paluti üritust pildistama ja filmima. Kokku valmistasime kogu 3-päevasest häkatonist sündmusvideo. Lisaks pildistasime kõigil kolmel päeval.
Startup Day
Superangel riskikapitalifondi langevarjuhüpete lühifilmide tegemine
Valminud videod Artur Fjodorov from HUGO.legal Kaarel Reinvars from Considero.fun Tõnis Vassar from Votemo Sander Ots…
Startup Day
Superangel riskikapitalifondi jääralli lühifilmide tegemine
Valminud videod Taavid Mikomägi from Hiwe Kaspar Kikerpill from Lumebot Eero Veider from eXpact Bouya Maalainine…

Helista +372 5662 4562 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks.

Oda 2, Tallinn, 10415
Kalaranna ja Oda tänava nurga peal. Paekivist majaosa.

Tee stuudiosse