Videoteenused meie stuudios Tallinnas või teie soovitud asukohas
CV-Online podcast
CV-Online podcast
CV.ee tööelublogi podcast toob sinuni tööturu uudised ning parimad praktikad. Nende podcastist saad tulemuslikke nippe ja inspiratsiooni tööalasteks väljakutseteks.
8 inimesega podcast
Podcast kaheksa inimesega
Võõrustasime veebruaris enda juures IT-ministrite kandidaate, Geeniuse korraldatud valimisdebatil.
Sul on mõte, aga ei tea veel täpselt, kuidas seda ellu viia?

Tule meile külla – näed ära meie võimalused ning saame ka sinu mõttele oma kogemustest ideid juurde anda.

Võta ühendust
ekspordime-timo-porval
Ekspordime podcast – audio/video
Ekspordime podcast, kus Timo Porval arutab praktikutega, kuidas välisturgudele sisenemine on päriselt käinud ning mis õppetunde on sealt teistele kaasa võtta, on filmitud ja salvestatud kõik meie stuudiotes.
chillitbäng
Chillitbäng podcast
Chillitbäng on podcast reklaamist, selle tähendusest ja vajadusest kõigile neile, kes ei tea reklaamist suurt midagi. Marathon Studios pakub Chillitbängi podcasti salvestamiseks hubased ruumid ja kvaliteetse tehnika. Lisaks on salvestuse ajal alati kohal ka helitehnik, kes hoolitseb, et kõik hästi õnnestuks.
Arco_Vara_Podcast_MarathonStudios
Arco Vara audio/video podcast
Arco Vara videopodcasti teema tuumaks on kinnisvara. Kinnisvara, selle ehitamist ja müüki aitavad paremini mõista oma ala professionaalid pangandusest, analüütikud, maaklerid, ehitajad jne.
Metsas-on-tulevik-800x800
Metsas on tulevik podcast
Eesti Metsaseltsi kümneosaline podcastide sari, kus teadlased, eksperdid ja visionäärid räägivad Eesti metsadest täna ja tulevikus.
Edasi podcasti salvestamine
Edasi audio podcast
“Tagasi” on Edasi podcast, kus kirjanik ja kultuurikriitik Mikk Pärnits kohtub Eesti kultuuris ja elus silmapaistvate isikutega ning puudutab vestluse käigus ka neid teemasid, millele mõtleme, aga millest võib-olla ei julge juttu teha.
Podcasti salvestamine
TalentHub podcasti salvestused
Käthe-Riin Tull ja Reet Kaurit salvestavad meie juures oma videopodcaste, kus nad arutlevad põnevate külalistega värbamise teemadel. Meie pakume neile mõnusat ja õdusat stuudiot koos professionaalse tehnika ja meeskonnaga ning monteerime ka salvestatud pildi ja heli terviklikuks lõpptooteks.

Helista +372 5662 4562 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks.

Oda 2, Tallinn, 10415
Kalaranna ja Oda tänava nurga peal. Paekivist majaosa.

Tee stuudiosse