Videoteenused meie stuudios Tallinnas või teie soovitud asukohas
Kinnisvaramaaklerite konverentsi produktsioon
Kinnisvaramaaklerite konverentsi produktsioon
Aprillis toimus kinnivaramaakleritele mõeldud konverents, millele Marathon Studios pakkus täislahenduse: helilahendus, lava seadistus, valgus, filmimine, slaidid, muusika ning sündmusvideo. Tellija sai endale peale konverentsi ka kõikidest ettekannetest kvaliteetsed salvestused.
Teeviit otseülekanne
Teeviit.ee otseülekanne meie stuudiost
Teeviit sai märtsis 5 aastaseks ja selle tähistamiseks korraldati “Teeviit 5 LIVE”, mis viidi läbi Marathon Studiose ruumides. Meil on olemas kaks kõrvuti asuvat stuudioruumi, mis võimaldavad ühel pool teha otseülekannet ning teist kasutada meeskonna ja produktsiooni jaoks.
Sul on mõte, aga ei tea veel täpselt, kuidas seda ellu viia?

Tule meile külla – näed ära meie võimalused ning saame ka sinu mõttele oma kogemustest ideid juurde anda.

Võta ühendust
Dominate Sales konverents
Dominate Sales’i konverents “Nimed müügitahvlil”
Dominate Sales korraldas Hilton Tallinn Park Hotellis suure konverentsi müügiinimestele. Marathon Studios pakkus täislahenduse: helilahendus, lava seadistus, valgus, filmimine, slaidid, muusika ning sündmusvideo. Tellija sai endale peale konverentsi ka kõikidest ettekannetest kvaliteetsed salvestused.
TMV-konverents
Veebikonverents “Turundus + Müük + Värbamine”
Turunduslabor korraldas koos Kasak Solutionsiga ning CV-Online'ga järjekordse veebikonverentsi, mis viidi läbi Marathon Studiose enda ruumides. Meie kaks stuudiot võimaldavad ühele poole teha lava ja otseülekande ning teisele poole meeskonna ja produktsiooni ala.
EKI 2023 (3)
Inspiratsioonipäev “Näitame keelt”
EKI korraldas 01.12.2022 15-tunnist otseülekannet, mis viidi läbi Marathon Studiose enda ruumides. Meie ruumid võimaldavad teha ühe stuudio otseülekande tegemiseks ning teist stuudiot kasutada samal ajal nii meeskonna kui produktsiooni ruumina.
Rahumeelse vanemluse konverentsi otseülekanne (1)
Rahumeelse vanemluse konverents
14.jaanuaril toimus meie stuudios Rahumeelse vanemluse konverents: "Sinu suhe lapsega: kuidas seda luua, hoida või taastada." Pika päeva jooksul viisime 6900 lapsevanemani väga sisutiheda, põneva ja inspireeriva sisu lapsevanemaks olemise kohta!
Hübriidkonverents
Turunduslabori ja Delfi hübriidkonverents
Ühel novembrikuu päeval aitasime inimesteni viia Turunduslabori ja Delfi hübriidkonverentsi, mis toimus kultuurikatlas. Tegu on sisuka sündmusega, millest saab publik osa võtta nii füüsiliselt esinejatega samas ruumis, kui ka otseülekandena veebi teel. Nii suurendad oma sündmuse ulatust - kui juba asjalik sisu kokku panna, siis miks seda mitte rohkemate inimesteni viia.
Päev iseendale 2022
Päev iseendale 2022
Novembris toimus Edu Akadeemia korraldatud sisukas “Päev iseendale”. Sellistel sündmustel on kasutuses kogu meie stuudiokompleks. Ühes stuudios on lava, operaatorid, lavamanager ja tehnika. Teises stuudios režiiruum, tiimiala, grimm, toitlustus ja muu melu.
EstBan otseülekanne
EstBANi otseülekanne
Marathon Studios vastutas otseülekande tehnilise teostuse eest ning tagas heli ja pildi ka kohapealsele rahvale.
Swedbank otseülekanne
Swedbanki majandusprognoosi otseülekanded
Swedbanki makroanalüütikud esitlesid 24. augustil kell 10.30 otseülekandena värsket majandusprognoosi, mis heitis pilgu Eesti ja maailmamajandusele, nende riskidele ja väljavaadetele.
Raamatuesitluse filmimine
Katrin Saali Sauli raamatu esitlus
Marathon Studios on ajakirjaga Edasi koostööd teinud juba mitu aastat. Oleme salvestanud podcaste, filminud üritusi ja teinud otseülekandeid. Seekord filmisime Viru Keskuse Rahva Raamatu poes Katrin Saali Sauli raamatu “Miks meil paarisuhet ikka nii väga vaja on?” esitlust.
Tuleva otseülekande filmimine Marathon Studios
Otseülekanne: Tuleva jätkusuutliku investeerimise põhimõtted
Tulevaga oleme koostööd teinud juba mitu aastat, aidates neil enamasti korraldada otseülekandeid. Seekord oli teemaks jätkusuutlik investeerimine ning vestlemas olid Tuleva fondijuht Tõnu Pekk ja Tuleva liige Sten Andreas Ehrlich. Veebisaate vaatajatel oli võimalik küsimusi esitada ning nendele vastati kohe stuudios otse-eetris.
12 tundi turundust produktsioon
Turunduslabori “12 tundi turundust” otseülekanne
Kui Timo tuli aasta alguses jutuga, et teeme märtsi lõpus ühe vinge 12 tundi kestva turundusürituse, olime meie Marathonis sellega otse loomulikult kohe nõus. Väljakutse oli korralik: pidime võimalikult väikse tiimiga (thanks, Covid!) tootma kvaliteetse pildi ja heli, mis jõuaks umbes tuhande vaatajani. Selline hulk vaatajaid oli Timo eesmärk ja mis meil sai selle vastu olla! Teeme ära! (Seda, et vaatajanumbrid lõpuks rohkem kui neli korda suuremad on, poleks keegi meist arvata osanud.)
Latitude59 otseülekannete seeria
Latitude59 otseülekannete seeria
Seoses Latitude59 toimumisega korraldati idufirmade liftikõnede võistlus. Kohapeal oli auväärne žürii, kes osalejate oskusi ja võimeid proovile pani. Marathon korraldas kogu ürituse tehnilise produkstiooni otseülekandena.
Robolahingu produktsioon
Robolahingu produktsioon
Marathon Studios teostas etenduse otseülekande Elisa Stage keskkonda. Oma suurepärase meeskonnaga tagasime otseülekande kvaliteetse pildi ja heli ning ka videosalvestuse.

Helista +372 5662 4562 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks.

Oda 2, Tallinn, 10415
Kalaranna ja Oda tänava nurga peal. Paekivist majaosa.

Tee stuudiosse