Videoteenused meie stuudios Tallinnas või teie soovitud asukohas
Kinnisvaramaaklerite konverentsi produktsioon
Kinnisvaramaaklerite konverentsi produktsioon
Aprillis toimus kinnivaramaakleritele mõeldud konverents, millele Marathon Studios pakkus täislahenduse: helilahendus, lava seadistus, valgus, filmimine, slaidid, muusika ning sündmusvideo. Tellija sai endale peale konverentsi ka kõikidest ettekannetest kvaliteetsed salvestused.
Dominate Sales konverents
Dominate Sales’i konverents “Nimed müügitahvlil”
Dominate Sales korraldas Hilton Tallinn Park Hotellis suure konverentsi müügiinimestele. Marathon Studios pakkus täislahenduse: helilahendus, lava seadistus, valgus, filmimine, slaidid, muusika ning sündmusvideo. Tellija sai endale peale konverentsi ka kõikidest ettekannetest kvaliteetsed salvestused.
Sul on mõte, aga ei tea veel täpselt, kuidas seda ellu viia?

Tule meile külla – näed ära meie võimalused ning saame ka sinu mõttele oma kogemustest ideid juurde anda.

Võta ühendust
TMV-konverents
Veebikonverents “Turundus + Müük + Värbamine”
Turunduslabor korraldas koos Kasak Solutionsiga ning CV-Online'ga järjekordse veebikonverentsi, mis viidi läbi Marathon Studiose enda ruumides. Meie kaks stuudiot võimaldavad ühele poole teha lava ja otseülekande ning teisele poole meeskonna ja produktsiooni ala.
EKI 2023 (3)
Inspiratsioonipäev “Näitame keelt”
EKI korraldas 01.12.2022 15-tunnist otseülekannet, mis viidi läbi Marathon Studiose enda ruumides. Meie ruumid võimaldavad teha ühe stuudio otseülekande tegemiseks ning teist stuudiot kasutada samal ajal nii meeskonna kui produktsiooni ruumina.
Rahumeelse vanemluse konverentsi otseülekanne (1)
Rahumeelse vanemluse konverents
14.jaanuaril toimus meie stuudios Rahumeelse vanemluse konverents: "Sinu suhe lapsega: kuidas seda luua, hoida või taastada." Pika päeva jooksul viisime 6900 lapsevanemani väga sisutiheda, põneva ja inspireeriva sisu lapsevanemaks olemise kohta!
Hübriidkonverents
Turunduslabori ja Delfi hübriidkonverents
Ühel novembrikuu päeval aitasime inimesteni viia Turunduslabori ja Delfi hübriidkonverentsi, mis toimus kultuurikatlas. Tegu on sisuka sündmusega, millest saab publik osa võtta nii füüsiliselt esinejatega samas ruumis, kui ka otseülekandena veebi teel. Nii suurendad oma sündmuse ulatust - kui juba asjalik sisu kokku panna, siis miks seda mitte rohkemate inimesteni viia.
Päev iseendale 2022
Päev iseendale 2022
Novembris toimus Edu Akadeemia korraldatud sisukas “Päev iseendale”. Sellistel sündmustel on kasutuses kogu meie stuudiokompleks. Ühes stuudios on lava, operaatorid, lavamanager ja tehnika. Teises stuudios režiiruum, tiimiala, grimm, toitlustus ja muu melu.
Pere ja Kodu vanemluse konveretsi produktsioon
Pere ja Kodu vanemluse konverentsi produktsioon
Marathon teostas kogu ürituse tehnilise produktsiooni. Laval oli suur LED ekraan, kust külastajatel oli mugav programmi jälgida. Lisaks filmiti kõik ettekanded kvaliteetselt üles hilisemaks vaatamiseks.
12 tundi turundust produktsioon
Turunduslabori “12 tundi turundust” otseülekanne
Kui Timo tuli aasta alguses jutuga, et teeme märtsi lõpus ühe vinge 12 tundi kestva turundusürituse, olime meie Marathonis sellega otse loomulikult kohe nõus. Väljakutse oli korralik: pidime võimalikult väikse tiimiga (thanks, Covid!) tootma kvaliteetse pildi ja heli, mis jõuaks umbes tuhande vaatajani. Selline hulk vaatajaid oli Timo eesmärk ja mis meil sai selle vastu olla! Teeme ära! (Seda, et vaatajanumbrid lõpuks rohkem kui neli korda suuremad on, poleks keegi meist arvata osanud.)
Investeerimisfestival 2022 produktsioon
Investeerimisfestival 2022 produktsioon
Marathon Studios on juba neli aastat olnud Investeerimisfestivali partner. Sellel aastal oli festival kõige suurem ning meie vastutus oli teostada 1500-le osalejale helis ja pildis parim võimalik kogemus.
Amazoni konveretsni produktsioon
Amazoni konverents 2022 produktsioon
Marathon teostas kogu ürituse tehnilise produktsiooni, sealhulgas heli ja pilt kohapeal ning ka kvaliteetne salvestus.
Estonian Startup Awards 2021 filmimine ja pildistamine
Estonian Startup Awards 2021 otseülekanne
Marathoni ülesandeks oli organiseerida lavakujundus, valguslahendus, helirežii, kaamerad ja otseülekanne. Lisaks aitasime ka õhtujuhtide tekstide ja kogu programmi kokku panemisega. Vaatamata keerukale produktsioonile saadi selle ülesandega hästi hakkama ning kõik külalised ja koostööpartnerid jäid sündmusega väga rahule.
Robolahingu produktsioon
Robolahingu produktsioon
Marathon Studios teostas etenduse otseülekande Elisa Stage keskkonda. Oma suurepärase meeskonnaga tagasime otseülekande kvaliteetse pildi ja heli ning ka videosalvestuse.

Helista +372 5662 4562 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks.

Oda 2, Tallinn, 10415
Kalaranna ja Oda tänava nurga peal. Paekivist majaosa.

Tee stuudiosse